Jak mogę zwiększyć głośność głośnika mojego Droida?


18

Kiedyś miałem aplikację dla mojego Treo o nazwie „Volume Care”, która pozwoliła mi zwiększyć głośność głośnika ponad to, na co pozwalały ustawienia fabryczne. Czy jest jakaś aplikacja lub hack, który pozwoliłby mi przesunąć głośnik Droids dalej niż Motorola na to pozwala?

Edycja: Myślałem, że wcześniej wszystko było jasne, ale pozwól mi wyjaśnić. Nie szukam żadnej aplikacji do regulacji głośności , mam jedną, znam wiele i wierzę w to lub nie. Jestem w stanie wyszukać na rynku słowo „objętość”. W szczególności szukam rozwiązania, które pozwoli mi zepchnąć głośność z głośnika, przekraczając granice obecnego producenta.

Aktualizacja: Właśnie dodałem nagrodę, więc dodam trochę więcej wyjaśnień. Widziałem aplikacje, które działają tylko z telefonami HTC. To rozwiązanie / aplikacja / hack musi działać na oryginalnym Moto Droid zrootowanym, czy nie, chcę zauważalny wzrost głośności.


Czy to dobry pomysł? Zastanawiam się, czy zainstalowanie czegoś takiego może naprawdę zdmuchnąć twój głośnik.
Matt Casto,

Zdecydowanie może, ale to ryzyko, które chętnie podejmę.
Matt

Jestem pewien, że istnieją aplikacje muzyczne, które mogą wzmocnić utwór przed przekazaniem dźwięku do systemu, ale szukasz wzmocnienia systemowego?
Mateusz

Tak, cały system, ale chciałbym zobaczyć te szczegółowe rozwiązania.
Matt

1
@afrazier: Przepraszam, nie złapałem tego, możesz mówić?
Matt

Odpowiedzi:


0

Wygląda na to, że wszystkie aplikacje DSP na Androida wykonują różne czynności i musisz wypróbować różne, aby sprawdzić, czy działają one na twoim telefonie i pamięci ROM. Nie miałem szczęścia śledzić, dlaczego tak się dzieje, ani nawet co robią aplikacje. Pewnego razu próbowałem nawet zmodyfikować plik konfiguracyjny, który pod każdym pozorem kontrolował poziomy głośności, ale bezskutecznie.

Znalazłem taki, który działa na moim Note II z systemem OctOS L i nazywa się Volume Booster . Obsługuje reklamy i czasami przestaje działać, ale jest świetny. Zwiększam około 25 - 30%, co jest wystarczająco głośne, aby usłyszeć muzykę w pokoju na przyzwoitym poziomie. Na tym poziomie czasami występują pewne zniekształcenia. Myślę też, że ma to negatywny wpływ na dźwięk telefonu, ale ponieważ nie wykonuję wielu połączeń, nie analizowałem tego problemu.

Biorąc pod uwagę zniekształcenie, myślę, że ta aplikacja spełnia twoje wymagania, aby stać się głośniejszym niż zamierzał producent. Zakładam, że jeśli za bardzo poprawię tę aplikację, spowoduje to wysadzenie głośnika.

Ze sklepu Play:

Prosta, niewielka, darmowa aplikacja do zwiększenia głośności głośnika lub słuchawek. Przydatny do filmów, książek audio i muzyki.

Używaj na własne ryzyko. Odtwarzanie dźwięku przy dużej głośności, szczególnie przez dłuższy czas, może zniszczyć głośniki i / lub uszkodzić słuch. Niektórzy użytkownicy zgłaszali zniszczone głośniki i słuchawki. Jeśli słyszysz zniekształcony dźwięk, zmniejsz głośność (ale może być za późno).

Instalując tę ​​aplikację, zgadzasz się, że nie będziesz ponosił odpowiedzialności jej twórcy za jakiekolwiek uszkodzenie sprzętu lub słuchu i że korzystasz z niej na własne ryzyko. Rozważ to oprogramowanie eksperymentalne.

Nie wszystkie urządzenia obsługują to oprogramowanie. Wypróbuj na własne ryzyko i sprawdź, czy twoje działa.

Ta aplikacja nie działa na większości urządzeń 4.2.1-4.3. Powinien działać na 4.4 lub wyższej, a także na urządzeniach poniżej 4.2.1.

Nie służy to regulacji głośności zestawu głośnomówiącego w rozmowach telefonicznych (myślę, że ma swój własny impuls), ale regulacji głośności muzyki, filmów i aplikacji.

Po ustawieniu wzmocnienia na zero, Volume Booster będzie wyłączony. Ikona powiadomienia służy tylko do ułatwienia uruchomienia. Jeśli nie podoba ci się ikona powiadomienia, gdy Volume Booster jest wyłączony, po prostu przejdź do Ustawień Volume Boostera i ustaw, aby pojawiał się tylko wtedy, gdy Volume Booster jest uruchomiony.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.