Jak f * i% powstrzymują głos od tekstu przed cenzurowaniem wulgaryzmów?


52

Funkcja przesyłania głosu na tekst jest bardzo przydatna, ale co jakiś czas, wysyłając wiadomość SMS lub e-mail do znajomego, naprawdę chcę się uwolnić.

Jednak Google, w obronie moich dziewiczych oczu, zamienia takie słowa na hasze (####), jeśli w ogóle je rozpozna.

Jak wyłączyć tę funkcję #######?


2
Chcę wiedzieć, czy to możliwe, nie znalazłem sposobu. Myślę, że powinieneś także użyć #### w tytule :)
Ryan Conrad

Oto mój problem: działał na moim poprzednim droidie razr maxx, ale po tym, jak go zastąpiłem innym, gdy się zepsuł, nawet gdy odznaczę „blokuj obraźliwy język” lub cokolwiek innego pod wprowadzaniem tekstu głosowego, W dalszym ciągu to robi.

Odpowiedzi:


47

Istnieje opcja sprawdzalna / nie do sprawdzenia, o nazwie Blokuj obraźliwe słowa w Ustawieniach → Wprowadzanie i wyjście głosoweUstawienia rozpoznawania głosu .

W Androidzie 8.1 to ustawienie znajduje się w UstawieniaSystemJęzyki i wprowadzanieKlawiatura wirtualnaPisanie głosowe GoogleBlokuj obraźliwe słowa

W przypadku telefonów Samsung ustawienia mają nieco inną nazwę: w aplikacji Ustawienia wypróbuj Język i wprowadzanieUstawienia wyszukiwania głosowegoBlokuj obraźliwe słowa . Działa to oczywiście tylko ze zintegrowanym rozpoznawaniem głosu Google .

Dla Androida 4.3 (i ewentualnie wcześniejszych wersji):

UstawieniaJęzyk i wprowadzaniePisanie głosowe Google (ustawienia)Blokuj obraźliwe słowa

W przypadku Samsung S8 +: UstawieniaOgólne zarządzanieJęzyk i wprowadzanieKlawiatura ekranowaPisanie głosowe GoogleBlokuj obraźliwe słowa


1
Bah, pobiłeś mnie do tego!
shambleh,

haha, to ustawienie też musiałem znaleźć i zmienić;)
jlehenbauer

1

Ustawienia, język i wprowadzanie, ustawienia wyszukiwania głosowego, a następnie odznacz „Blokuj obraźliwe słowa” (dotyczy telefonów Samsung)


Nie tylko dla Samsunga, ale dla każdego telefonu działającego na Jelly Bean 4.1+.
Matthieu Harlé

2
Czym różni się to od przyjętej odpowiedzi?
ale

@Al: Będzie coraz bardziej głosowany!

@AlEverett Po opublikowaniu tej odpowiedzi zaakceptowałem / poprawiłem edycję innej odpowiedzi od anonicznego użytkownika, który dodał tę informację. Sabrina, czy to ty?
Dan Hulme

0

Mam Moto E na Boost Mobile. To jest trochę inne. Settings > Language & Input > Google Keyboard > Text Correction(Istnieje również ustawienie o nazwie Bieżąca klawiatura. Zamiast tego przejdź do Klawiatury Google.) „Blokuj obraźliwe słowa” wyłącza się i możesz przeklinać jak marynarz!

Edycja - To nie zmieniło ocenzurowanego wyjścia, ale mają rację! Jest jeszcze jeden. Ustawienia, Lang. I wprowadzanie, Google Voice Typing, przełącznik Block Offensive Words. Ten spowodował zmianę wyjścia. Zastanawiasz się, po co jest ten drugi?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.