Jak mogę ominąć regionalne ograniczenia w Google Play Store?


45

Podróżuję do kraju X. Chcę zainstalować aplikację, która nie jest dostępna w moim kraju, ale jest dostępna w kraju X; ale wolę pobrać i zainstalować go wcześniej, podczas gdy połączenie danych jest nadal tanie.

Niestety w sklepach Play nie mogę zainstalować tej aplikacji. Czy jest jakiś sposób na obejście tego ograniczenia?@AlEverett te są rzeczywiście bardzo podobne (choć chyba nie w 100% zduplikowane), może wszystkie powinny zostać połączone ...
Oak

Drugą zamknąłem jako duplikat tego, ponieważ jest to bardziej ogólne. Drugie pytanie dotyczy konkretnie kupowania aplikacji i ma na to dobre odpowiedzi, więc uważam, że należy je pozostawić bez zmian.
Matthew przeczytał

Patrząc na to ponownie z powodu flagi, nie jestem pewien, czy drugi powinien być zamknięty jako duplikat tego. Zamiast tego połączyłem go z pierwszym, który jest bardziej zorientowany na płatności. Myślę, że jedno i drugie może pozostać otwarte.
Mateusz

a co jeśli ktoś mieszka w dwóch krajach? (przebywa przez dość podobny czas w obu z nich) i oczywiście chce korzystać z aplikacji dla obu regionów.
brzytwa

Odpowiedzi:


22

Wypróbuj aplikację Market Enabler (pobierz pakiet APK i załaduj go z boku). Pozwala sfałszować swój region, aby Market mógł myśleć, że jesteś w USA.

Alternatywnie możesz sprawdzić, czy ta aplikacja jest dostępna za pośrednictwem innych metod dystrybucji, takich jak inne renomowane rynki (np. Amazon Appstore , SlideMe.org , GetJar.com itp.). Czasami można również skontaktować się z programistą .


1
To wygląda na przydatne, choć niestety moje urządzenie nie jest (jeszcze) zrootowane, co wymaga ta aplikacja ... może czas na rootowanie.
Oak

teraz nie działa, czy istnieje zaktualizowany sposób?

5

Spróbuj użyć sieci VPN i adresu e-mail sklepu Google Play ustawionego na region, z którego chcesz pobrać aplikację (stworzyłem ją specjalnie do tego celu).

Udało mi się skonfigurować bezpłatną, próbną, jednodniową wersję VPN za pomocą aplikacji na Androida. Następnie uruchomiłem sklep Google Play i zainstalowałem aplikacje, które chciałem. Następnie odinstalowałem aplikację VPN (która wyłączyła VPN). Teraz mam aplikacje, które chciałem i mogę ich używać w moim regionie.

Poza tym: treść, którą obsługują te aplikacje (holenderskie wideo), jest dostępna w moim regionie za pośrednictwem przeglądarki internetowej. A kiedy istnieją ograniczenia, aplikacje i przeglądarka internetowa przestrzegają ograniczeń geograficznych, więc naprawdę nie rozumiem, dlaczego te @ $! $) I ^ aplikacje są ograniczone regionalnie.


1

Wypróbowałem tę aplikację, która jednym kliknięciem odblokowała rynek!

Market Unlocker


3
Wygląda na przydatne ... choć wymaga również rootowania.
Oak

Czas na zrootowanie Droida ... po prostu idź i zrób to :) jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez mój profil rootowania to tak naprawdę proces jednym kliknięciem, który zajmuje mniej niż minutę.
Shimmy

Czy oni (Google) załatali już to? Mam zapasową pamięć ROM z rootowaniem i wyłączaniem na HTC Desire. Pobrałem i ręcznie zainstalowałem plik APK MarketEnabler ze strony kodowej Google przedimka. Próbowałem udawać T-Mobile US i Verizon. Nie miało to wpływu. Zarejestrowałem się więc w DroidVPN, zainstalowałem instalator Tun.ko, który pobrał odpowiedni moduł Tun.ko. Byłem wtedy w stanie połączyć się z DroidVPN na ich amerykańskim serwerze DARMOWY numer 3. Następnie wyczyściłem dane i pamięć podręczną dla Play Store. Następnie spróbowałem ponownie sfałszować go za pomocą MarketEnabler. Nie działał !!
Samir
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.