Anulowanie wysyłania kolejki wiadomości e-mail w Gmailu na Androida


10

Jak anulować wysyłanie wiadomości e-mail w kolejce w Gmailu (Android)? Wątek znajduje się w skrzynce nadawczej i nie widzę opcji usuwania samej wiadomości. Nie chcę usuwać całej rozmowy.

Jestem tymczasowo w Chinach, gdzie Google jest zablokowane i chcę przepisać wiadomość e-mail, którą napisałem i próbowałem wysłać.

Odpowiedzi:


11

Nie wypróbowałem rozwiązania Matthew, ale wydaje się, że bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wypróbowanie go jako pierwszego.

Jeśli to nie zadziała, usunąłem całą rozmowę ze skrzynki nadawczej , rezygnując z kontynuowania rozmowy. Zaskoczyło mnie, że usunęło to tylko kolejkę wiadomości. Reszta rozmowy pozostała nietknięta w mojej skrzynce odbiorczej.


1
To zadziałało dla mnie, dzięki! Zgadzam się, że rozwiązanie Matthew wydaje się bezpieczniejsze, ale w moim przypadku miałem inny sposób (w pewnym sensie) odzyskania rozmowy, więc dałem ci rozwiązanie, ponieważ było szybsze :-)
Kannan Goundan

4

Jednym ze sposobów byłoby wyczyszczenie danych Gmaila za pomocą aplikacji Ustawienia.


2
Działa to jednak, gdy wrócisz do Gmaila, zobaczysz ekran z monitem, który wcześniej odrzuciłeś, będziesz musiał ponownie wprowadzić dowolne ustawienia osobiste, a następnie Gmail będzie musiał ponownie zsynchronizować wszystkie wiadomości e-mail. Zajęło mi to dużo czasu. To powiedziawszy, zadziałało!
Mark Cramer,

1

Jestem na lotnisku Boston / Logan i mam ten sam problem. Przejdź do ustawień Gmaila, wyłącz Auto Snyc, ustaw licznik dni na 1 lub 2 i zsynchronizuj ręcznie. Pracowałem dla mnie, ten problem dopiero od aktualizacji marshmallow 2 tygodnie temu.


1

Wymyśliłem, jak usunąć zablokowany e-mail w kolejce. Otwórz listę menu głównego za pomocą przycisku w lewym górnym rogu i przejdź do Skrzynka nadawcza. Zatrzymana w kolejce wiadomość e-mail będzie dostępna i łatwa do usunięcia.


1
Cóż, chodziło o obawę, że usunięcie ze skrzynki nadawczej może usunąć całą rozmowę (wiele e-maili), ponieważ tak to wygląda w skrzynce nadawczej. Ale okazuje się, że usunięcie całej rozmowy nadal zachowuje rozmowę w skrzynce odbiorczej. Dziękuję za twój wkład.
Andrew Cheong,

0

Dla mnie żadne z opublikowanych rozwiązań nie zadziałało. Ale po wypróbowaniu wszystkiego innego zadziałały ustawienia telefonu, wyłączenie trybu oszczędzania baterii. Musi tam być jakaś konfiguracja, która powoduje kolejkowanie komunikatów.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.