Czy istnieje sposób na dostosowanie wzorów wibracji?


16

Jak wiele osób, mój telefon przez większość czasu pracuje w trybie cichym / wibracyjnym. Zastanawiałem się, czy istnieje sposób przypisywania różnych wzorów wibracji do różnych powiadomień, tak jak robimy to w przypadku dzwonków i alertów z dźwiękami. Może istnieje aplikacja, która pozwala nam to zrobić? Jeszcze nic nie mogłem znaleźć.

Odpowiedzi:


5

SMS Popup wykonuje wzorce wibracji dla poszczególnych kontaktów (lub dla wszystkich tekstów).

Handcent robi to tylko dla wszystkich tekstów.

Nieodebrane połączenie wykona wzorce wibracji dla wiadomości SMS (na kontakt), połączeń telefonicznych (na kontakt), baterii, zdarzeń kalendarza, pamięci urządzenia itp.


3

Za pomocą wtyczki Powiadomienie dla ustawień regionalnych możesz ustawić osobne wzorce wibracji dla różnych warunków.
1

ViBe pozwala wybrać jeden z dziesięciu niestandardowych wzorów wibracji, które zostaną dołączone do kontaktu w celu połączeń telefonicznych i wiadomości SMS / MMS. (Istnieje również sposób odblokowania i wykonania niestandardowych wzorów wibracji).

Bezpłatnie na rynku.

( Recenzja Lifehacker )


1

Lama pozwala tworzyć niestandardowe wzorce wibracji dla różnych prostych lub złożonych zdarzeń, w tym lokalizacji, wpisując pauzę, puls, pauzę, puls ... cyfr lub stukając wzór na przycisku

(Lama jest bezpłatna, finansowana z darowizn)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.