Czy można wyeksportować dane S-Health z Samsung S6 do użytecznego formatu danych?


13

Czy można wyeksportować dane S-Health z Samsung S6 do użytecznego formatu danych?

Na przykład do CSV lub podobnego, więc mogę zaimportować do Excela

Odpowiedzi:


4

Istnieje kilka sposobów na eksport. nie będzie działać w menu Ustawienia> Informacje o urządzeniu i nie potwierdzi, że masz SM-G900?

1: Wejdź na developer.samsung.com/health i pobierz Samsung Digital Health SDK Wyodrębnij pliki i przeczytaj ProgrammingGuide_SHealthService.pdf, aby dowiedzieć się, jak ustawić S Health w „trybie programisty”. Z Data Health / tools zainstaluj DataViewer- 1.2.0.apk, aby uzyskać aplikację do przeglądania danych, którą można wyeksportować do pliku CSV. Po skonfigurowaniu uruchom ponownie telefon i eksportuj wszystko w porządku.

2: Musisz zainstalować dataviewer.apk na telefonie, a nie na komputerze. Upewnij się, że włączasz tryb programisty w S Heath. Przejdź do S Health-more settings-about S health. Tuż nad „sprawdź dostępność aktualizacji” dotknij 10 razy wersji. Jeśli to zadziała, przejdzie w tryb programisty. Przejdź do przeglądarki internetowej w telefonie i przejdź do programisty Samsung com / health i pobierz. Musisz pobrać plik zip po pobraniu, znajdź plik dataviewer.apk i zainstaluj go. Uruchom ponownie telefon.

Przeczytaj przewodnik programowania, ponieważ musisz włączyć uprawnienie do synchronizacji danych między przeglądarką danych i S Health dla każdego elementu, który chcesz wyświetlić.

Aby wyeksportować dane, przejdź do głównego ekranu przeglądarki danych i na więcej możesz wyeksportować dane. Po wyeksportowaniu danych musisz użyć menedżera plików, takiego jak dowódca plików, aby znaleźć plik i wysłać go e-mailem. Powinien znajdować się w folderze danych dotyczących zdrowia. Znajduje się pod pamięcią / emulowanym / o zdrowie / com.samsung.health.blood presją 201601310420.csv, na przykład link do faktycznej strony.


3
Doskonałe ... dla każdego innego musisz wyraźnie kliknąć sekcję numeru wersji wersji. Musisz także włączyć uprawnienia do danych w S-Health, aby umożliwić przeglądarce danych dostęp do danych. Wreszcie musiałem zamknąć obie aplikacje i zrestartować się po ustawieniu S-Health w tryb programisty
SteveC

Uwaga: nowsze wersje DataViewer (jak 1.3.1) nie mają funkcji eksportu !! Ktoś jednak przesłał wersję 1.2.1 w repozytorium GitHub: github.com/emomper23/PsychVR/blob/master/S%20Health/… . Zainstalowanie tego działało dla mnie.
mircealungu

Uaktualniłem do S8, a przeglądarka danych wydaje się teraz zawieszać przy każdej próbie użycia
SteveC

2

Najnowsza wersja S-Health ma eksport jako wbudowaną funkcję, ale tylko dla danych GPS i tylko jako plik GPX.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.