Galaxy S przypadkowo robi zrzut ekranu


9

Galaxy S na 2.2 obsługuje robienie zrzutów ekranu poprzez przytrzymanie przycisku Wstecz i stuknięcie przycisku Home jednocześnie. Jednak czasami okazuje się, że mój telefon to robi, gdy stukam tylko przycisk Wstecz lub przycisk Home (co często robię).

Jest to niewygodne, ale nie przeszkadza mi zbytnio robienie zrzutów ekranu, ale większym problemem jest dla mnie to, że wydaje dźwięk z kamery. To sprawia, że ​​brzmi to tak, jakbyś właśnie zrobił zdjęcie, aw miejscach publicznych może wprawić Cię w kłopotliwą sytuację. Ludzie mogą myśleć, że jesteś prześladowcą, skradasz się lub w niektórych sytuacjach myślę, że możesz przypadkowo wdać się w bójkę lub problem z policją (na szczęście nie wylądowałem w żadnej z tych sytuacji). Ale to dość niebezpieczne.

Czy ktoś ma ten sam problem? Jak to zatrzymać lub przynajmniej wyłączyć dźwięk (inne niż przełączenie telefonu w tryb cichy)


Zdarzyło mi się to kilka razy. Czasami, gdy telefon opóźnia naciśnięcie przycisku, opóźnia się, więc naciśnięcie wtedy, gdy jest w domu, może zostać przywrócone do życia PLUS w domu. Zastanawiam się, czy użycie niestandardowej pamięci ROM z usuniętym TouchWiz pomogłoby. To właściwie może całkowicie usunąć funkcjonalność.
Matthew Przeczytał

Odpowiedzi:


1

Idź do Settings -> Applications -> Running Servicesi kliknij, ScreenCaptureServiceaby zakończyć. Musisz to zrobić za każdym razem, gdy uruchomisz telefon, chyba że otrzymasz zabójcę zadań lub możesz go jakoś usunąć, chociaż jedno z nich może mieć inne skutki uboczne.


1

Jak sugerowano tutaj :

Przejdź do aplikacji telefonu w telefonie i wprowadź następujące dane:

*#*#2663#*#*

Nastąpi przejście do ekranu wersji ekranu dotykowego. Kliknij przycisk „Touch touch FW update” na tym ekranie.


4
co to ma zrobić?
Nathan Fellman

Aktualizuje oprogramowanie Touch Key.
Strabbi

Skąd? bezpośrednio z Samsunga?
Nathan Fellman

1
czy możesz podać źródło? aby mieć pewność, że nie zepsuję telefonu.
Fitri,

1
Jeden facet w wątku mówi, że zadziałał, a drugi twierdzi, że całkowicie złamał klucze. To nie brzmi obiecująco.
Matthew przeczytał
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.