Czytnik tekstu na mowę dla wiadomości SMS Google Voice?


11

Istnieje wiele aplikacji do odczytywania „rodzimych” SMS-ów Twojego telefonu, ale nie mogłem znaleźć niczego dla Google Voice, ani nie mogłem znaleźć żadnych aplikacji, które ogólnie czytałyby tekst w innych aplikacjach (które następnie mogłem zastosować w Google Głos).


1
Możesz rozważyć Tasker ( tasker.dinglisch.net ). Pozwala na generecalne czytanie rzeczy na głos (spośród miliona innych rzeczy). Nie mogę jednak wymyślić sposobu, w jaki można by wprowadzić do niego tekst SMS Google Voice.
Zastanowię się

Odpowiedzi:


2

Jeśli masz zapasowy telefon z Androidem lub niektóre nowsze wersje (myślę, że piernik jest włączony), możesz użyć Talkback (jako osobnej aplikacji lub w ustawieniach dostępności), który odczytuje ogólny tekst na twoim telefonie i powinien przeczytać większość rzeczy. Odczytuje wszystkie przychodzące powiadomienia, które powinny obejmować Google Voice (chociaż jestem w Wielkiej Brytanii, więc nie mogę tego przetestować).

Jest przeznaczony dla osób niewidomych lub niedowidzących i może nie być idealnie dopasowany, ale prawdopodobnie jest to najlepsza jak dotąd opcja.

Jeśli chcesz czegoś, co czyta ogólne, MUSI to być aplikacja ułatwień dostępu, ponieważ tylko one mają uprawnienia do czytania tekstu z innych aplikacji. Nie sądzę, aby Google Voice udostępniał zewnętrzny interfejs API, dlatego nie możesz znaleźć aplikacji, która oferuje taką możliwość.


1

Nie możesz tego zrobić za pomocą Google Voice. Aplikacje takie jak Talkback mogą czytać tylko to, co masz w polu wprowadzania. Ponieważ Google nie otworzyło interfejsu API, nie możemy stworzyć aplikacji dla Google Voice. Zawsze możesz skopiować treść wiadomości do pola wprowadzania, ale tego rodzaju cel nie pozwala na włączenie funkcji zamiany tekstu na mowę.


1

Na rynku dostępna jest nowa aplikacja o nazwie „Google Voice Text Reader” lub „Txt2Speech”. Spowoduje to odczytanie na głos Twoich wiadomości głosowych Google. W odróżnieniu od „TalkBack”, nie ogłosi każdego dotknięcia / wydarzenia itp., Które mają miejsce w telefonie, tylko wiadomości Google Voice.

https://market.android.com/details?id=com.mikesell.voicereader


1

Jeśli w ustawieniach Google Voice włączysz tę funkcję, aby Twoja poczta głosowa została przetłumaczona na tekst, wtedy masz opcję: wysłania wiadomości e-mail z powiadomieniem, gdy otrzymasz wiadomość tekstową lub głosową, a następnie czytelnik przeczyta wiadomość E - powiadomienia e-mail, a otrzymasz wiadomości głosowe Google i tekst przeczytany.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.