Czy istnieje odtwarzacz multimedialny z obsługą DLNA dla Androida?


13

Czy jest dostępna aplikacja do odtwarzania multimediów zgodna z DLNA dla systemu Android?


Niezupełnie duplikat, ale patrz także android.stackexchange.com/questions/1660/…
GAThrawn

Istnieje wiele odtwarzaczy DLNA dla Androida. Musisz wyszukać DLNA w Google Play.

Odpowiedzi:5

Czy działa również jako klient? Jestem zainteresowany oglądaniem filmów zapisanych na moim komputerze na urządzeniu z
Androidem

tak, ale twój serwer musi transkodować niektóre pliki, takie jak .mkv
nLL

To oprogramowanie jest cudowne! Muszę tylko znaleźć dobry serwer po stronie komputera ... Widziałem, że Windows Media Player działa dobrze po stronie Windows 7 ... Chciałbym użyć Xbmc, ale nie miałem szczęścia: Nie widzę biblioteki z telefonu.
Pitto


2

All Share to aplikacja na telefony Samsung, która odtwarza i pobiera multimedia DLNA z serwera DLNA. All Share można również wykorzystać do odtwarzania plików telefonu na urządzeniu DLNA lub strumieniowego przesyłania plików z serwera DLNA przez telefon, a następnie odtwarzania na trzecim urządzeniu DLNA.1

Możesz użyć Skifta . Będzie odtwarzać pliki z serwera DLNA w dowolnym odtwarzaczu zainstalowanym na twoim urządzeniu. Może to być także serwer mediów i kontroler. Opis mówi, że aplikacja ma certyfikat DLNA.1

Jasne, potrzebujesz kontrolera UPnP, takiego jak BubbleUPnP i odtwarzacz (np. MX Player ). To wszystko, czego potrzeba do przesyłania strumieniowego przez UPnP. Przynajmniej działa dobrze dla mnie z MediaTomb .


0

UPNP działa dla mnie idealnie do przesyłania strumieniowego. Używam zapasowego wideo / wideo Mobo wraz z tym i mogłem przesyłać strumieniowo wszystko, co umieściłem na moim serwerze.


0

W tym celu korzystałem ze Sklift i innych aplikacji DLNA, ale teraz korzystam z ArkMC, ponieważ pozwala mi to na bezproblemowe przesyłanie strumieniowe zdjęć i filmów 1080p.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.