Amazon App Store - lokalizacja pobranego pakietu APK


9

Gdzie ten sklep z aplikacjami zapisuje pobrany plik APK? Mam problem polegający na tym, że niektóre aplikacje będą instalowane tylko wtedy, gdy karta SD zostanie odmontowana. Sklep z aplikacjami Amazon wymaga sdcard do zamontowania

Odpowiedzi:


8

Jest to oparte na moim EVO, ale wydaje się, że można je pobrać do „prywatnego” zewnętrznego katalogu pamięci w AppStore, czyli /sdcard/Android/data/com.amazon.venezia/cache/. Z tego, co widziałem, wydają się być usuwane po zainstalowaniu, ale wszystko, co zostało pobrane i niezainstalowane, wygląda na to, że tam jest.


1

Dzięki za odpowiedź @eldarerathis !

Wygląda na to, że od tego czasu mogło się nieco zmienić. Na mojej Motoroli Bionic znalazłem pliki apk /sdcard/Android/data/com.amazon.venezia/files/apks.

Aktualizacja jednej z moich aplikacji zostałaby pobrana ze sklepu Amazon, ale nie zostałaby zainstalowana z jakiegokolwiek powodu. Więc kliknąłem „pobierz” w sklepie z aplikacjami, a następnie natychmiast otworzyłem ESFile explorer, znalazłem apk, czekałem na zakończenie pobierania (raz na jakiś czas klikam „odśwież”). Następnie kliknąłem tam apk i zainstalował się idealnie. Woot!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.