Jak czytać komentarze do aplikacji innego kraju?


9

Google Market domyślnie pozwala mi czytać tylko komentarze z mojego kraju (Włochy). Niestety mało popularna aplikacja ma niewiele lub nawet żadnych komentarzy. Jak mogę czytać komentarze z innego kraju (USA, Wielka Brytania itp.)?

Odpowiedzi:


8

Korzystając ze strony Google Market , przejdź na dół strony i zmień język, w którym przeglądasz strony Market. Otrzymasz wtedy recenzje użytkowników na podstawie aktualnie wybranego języka.

Pamiętaj, że system wydaje komentarze tylko w języku, którego używali użytkownicy podczas ich publikowania, więc jeśli patrzysz na aplikacje, które mają sens tylko dla określonego kraju, prawdopodobnie zobaczysz angielskie komentarze przeplatane z innymi w języku ojczystym .

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zostawił komentarz do szwedzkiej aplikacji na włoskiej stronie napisanej w języku urdu, jeśli tak wybierzesz.


3

Jeśli wyszukujesz swoją aplikację w Cyrket , pokazują najnowsze komentarze ze wszystkich rynków na jednej liście pod aplikacją.

AndroLib pozwala zmienić rynek kraju, którego szukasz, klikając flagi u góry strony, zmienia to również komentarze wyświetlane na komentarze z rynku tego kraju.


2

Jeśli korzystasz z telefonu, musisz zmienić lokalizację telefonu na bardziej popularną, na przykład angielską, aby zobaczyć komentarze tego kraju.


Działa, ale denerwująca jest zmiana języka całego ssytem
Drake
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.