Droid X włącza się automatycznie


10

Wyłączam mojego Droida X (teraz z Gingerbread), aby oszczędzać baterię. Jednak każdego ranka, kiedy się budzę, jest włączona. Czy ktoś jeszcze miał ten problem?

Nie wiem, jak długo trzeba się włączać ani o której godzinie się włącza, ale jest to dość bolesne (szczególnie dlatego, że wyczerpuje baterię).

Jakieś sugestie? To się zaczęło dopiero, gdy Verizon zaktualizował mnie do Piernika.


czy jesteś pewien, że poprawnie go wyłączyłeś? O ile prawdopodobnie nie wystąpiło zwarcie w bardzo konkretnym miejscu i przy takiej regularności, nic więcej nie mogę wymyślić, co mogłoby spowodować prawidłowe wyłączenie Androida.
Lie Ryan,

1
Skynet. Nie widzisz Nie możemy nawet wyłączyć naszych telefonów. AHHHH !!!!!
Użytkownik

Mój włącza się z powrotem natychmiast ... lub 5 minut później ... czasem godzinę później. Ale zawsze się włącza. Myślę, że to dlatego, że jestem na rządowej liście obserwacyjnej i słuchają ... więc co wieczór wyjmuję baterię.

2
Jeśli możesz znaleźć czas działania systemu, być może będziesz w stanie rozpoznać wzór. Aby to uzyskać, wchodzę do aplikacji telefonu i wybieram # * # 4636 # * # , a następnie wybieram Informacje o baterii.
Kevin M

Odpowiedzi:


3

Mam dokładnie ten sam problem. Potwierdziłem, że mój telefon się wyłącza (pojawia się komunikat „wyłączenie”, a następnie ekran gaśnie). Ale pewnego wieczora mój telefon sam się włącza.

Na początku myślałem, że przypadkowo właśnie wprowadziłem go w nowy tryb uśpienia (z Piernikiem). Ale jestem ostrożny i zdecydowanie naciskam „power off”.

Wiele osób zgłasza ten sam problem. Inne fora sugerowały zmianę czasu asystenta tworzenia kopii zapasowych. Próbowałem tego, ale bezskutecznie.

Wydaje się jasne, że jest to nowy problem z Piernikiem.


1

Mój Droid 3 włącza się ponownie, gdy wkładam go do mojej nowej skrzynki. Przekonaj się, że seria Droid wykorzystuje wykrywanie magnetyczne, gdy umieścisz go w stacji dokującej. Jeśli masz obudowę z magnetycznym zamknięciem, która może z powrotem dostroić telefon. Myśli, że wkładasz dok.


2
Nie jest tak w przypadku, ani w pobliżu magnesów.
Serplat

1

Upewnij się, że faktycznie wybierasz „Wyłącz”, a nie tylko przycisk zasilania. Jeśli urządzenie jest faktycznie wyłączone, nie włączy się ponownie. To tak, jakby całkowicie wyłączyć komputer, bez ponownego naciskania przycisku zasilania, nie włącza się ponownie.

Chcę dodać, że niektóre urządzenia, na przykład Samsung Galaxy S, nawet gdy są w stanie „wyłączonym”, tak naprawdę nie są wyłączone, gdy mają podłączone inne źródło zasilania. Pokazują na ekranie pewien stan stan naładowania baterii. Jeśli urządzenie to zrobi, jest całkowicie możliwe, że w pewnym momencie włączy się ponownie. Ale jeśli nie masz podłączonego zewnętrznego źródła zasilania, a nawet wyjąłeś baterię, aby „potwierdzić”, że jest wyłączona, to nie powinna się ponownie włączyć i to jest jakiś szalony błąd, jeśli zapytasz mnie ...


2
W rzeczywistości wyłącza się i ponownie włącza.
Serplat

1
Proponuję spróbować wyłączyć telefon, wyjąć baterię, a następnie włożyć baterię z powrotem. Jeśli się ponownie włączy, zadzwoń do Johna Connora, ponieważ masz urządzenie obsługujące skynet. Lub skontaktuj się z producentem, nie powinien sam się ponownie włączać.
Ryan Conrad

0

Wiem, że Usługi mogą obudzić telefon w celu uruchomienia i bardzo dobrze może to być Motorola lub aplikacja innej firmy. Polecam zainstalowanie aplikacji do przeglądania dziennika, takiej jak logcat (nie jestem programistą), ale używam jej ...

Następnie rano, gdy telefon ponownie się uruchomi, przejrzyj pliki dziennika. Powinieneś być w stanie określić usługę, która się uruchamia i budzi telefon. Będziesz chciał rozwinąć wpisy dziennika, aby zobaczyć znacznik czasu.

Mam nadzieję, że to pomaga!


Nie, jeśli telefon jest w pełni zasilany, jak mówi OP.
Mateusz

-2

Większość urządzeń włącza się, gdy osiągnie całkowicie naładowany akumulator. Jeśli ładujesz go przez noc i wyłączasz tuż przed pójściem spać, prawdopodobnie osiąga pełne naładowanie w środku nocy i włącza się.


1
W tym momencie nie jest podłączony.
Serplat

i i tak nie włącza się, gdy jest pełna.
Irfan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.